Ubytování v Podkrkonoší


Ubytování v Podkrkonoší může být tou pravou volbou pro příjemně prožitou dovolenou s dostatkem turistického i sportovního vyžití.

Chalupa JANA se nachází v klidné vesničce Vidochov ve východních Čechách, při hlavním tahu Praha - Krkonoše. Připraveny jsou pro vás 3 ložnice, 2 plně vybavené koupelny, 2 obývací pokoje, kuchyně, jídelna, lyžárna a kolárna, velká upravená zahrada s bazénem a parkování až pro 3 osobní vozidla. Chalupa JANA je ideální jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak pro rodinnou dovolenou s dětmi. Objekt je zcela nekuřácký a po domluvě je možné si s sebou přivézt domácího mazlíčka.

3 ložnice, 2 koupelny

V objektu jsou dvě dvoulůžkové a jedna čtyřlůžková ložnice s kompletním vybavením. Po domluvě je možné připravit také dětskou postýlku nebo přistýlku. V obou patrech se nachází plně vybavená koupelna.

2 obývací pokoje

Větší obývací pokoj je spojen s kuchyní a jídelnou. Je vybaven posezením pro 8 osob, televizí (SAT-TV, DVD, CD, WiFi, Playstation 2) a především krbovou vložkou. Menší obývací pokoj je vybaven posezením pro 4 osoby, rádiem a společenskými hrami.

Kuchyň, jídelna

Je vybavena varnou deskou, digestoří, myčkou, lednicí, mrazákem, mikrovlnnou troubou, toasterem, topinkovačem a kávovarem.

Lyžárna, kolárna

Lyžárna i kolárna jsou situovány v přízemní části objektu se samostatným uzamykatelným vchodem.

Velká upravená zahrada, parkování

Kolem chalupy se rozprostírá velká, vždy upravená zahrada nabízející příjemné posezení. Ve slunných dnech se můžete ukrýt do stínu altánu. Dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami se zase postará o zábavu vašim dětem. A po večerech není nic lepšího než využít venkovní gril a připravit si něco dobrého pod hvězdným nebem ... U chalupy je připraveno parkování až pro 3 osobní vozidla.